Doğa İçerisindeki Huzur

HAKKIMIZDA

HOŞGELDİNİZ

Çampınarı Doğa Evleri Restaurant uzun ve titiz bir çalışmanın ardından Mengen Doğa Otelleri arasındaki yerini aldı.Tesisimiz 15000 m2 Çam ormanı içerisinde olup 10 adet ev otel konseptinde tamamı ahşap olarak tasarlanmıştır. Ayrıca evlerimizin 5 tanesi kalabalık aileler için dublex olarak  yapılmıştır. Tesis Genelinde Ücretsiz Wi-fi  hizmeti verilmektedir

MİSYONUMUZ

Çampınarı Doğa Evleri Restaurant , doğa ile iç içe en iyi ve en naif tatil fırsatı sunuyor. Evinizden ayrı kaldığınız süre boyunca, evinizdeki konfor ve rahatlığı sunmak için tasarlanmıştır. Mengen’in yeşil doğa güzelliklerini siz değerli misafirlerimize sunuyoruz.

VİZYONUMUZ

Çampınarı Doğa Evleri Restaurant misafirlerimiz için farklı ve ayrıcalıklı olmaya her zaman özen göstermektedir. Misafirlerimizin her zaman hatırlayacağı ve unutamayacağı bir tatil ortamı yaratmak ve misafirlerimizi tekrar misafir etmeyi amaçlamaktadır.

ODALARIMIZ HAKKINDA

Tek katlı evlerimiz teraslı olup Ortalama büyüklüğü 35 m² dir. Evlerin içerisinde çift kişilik bir yatak ve istediğiniz zaman konforlu bir yatağa dönüşebilen 1 adet kanepe vardır.komidin, gardolap,mini buzdolabı,tv  bulunmaktadır.

Duş kabini, wc ,saç kurutma makinası ,havlu buklet grubu bulunmaktadır.

Evlerimiz merkezi ısıtma sistemi ile ısınmakta olup 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Dublex evlerimiz 60 m2 olup ,üst katlarında 2 adet tek kişilik yatak vardır.